P. Federico Lombardi o Međugorju

08.07.2016 13:25

Vzhledem k tomu, co některá media píší o Medžugorji, p. Federico Lombardi, ředitel Tiskového úřadu Svaté Stolice, zveřejnil krátkou odpověď na objevující se otázky novinářů: „V posledních dnech je slyšet zprávy o možném jmenování apoštolského administrátora pro svatyni v Medžugorji, který by ji spravoval a zodpovídal se přímo Svaté Stolici.

Jedná se o jednu z možností, o kterých se uvažuje, ale ještě není vyneseno žádné rozhodnutí. Proto je předčasné hovořit o tom, jako o již rozhodnuté záležitosti nebo o rozhodnutí ke kterému má brzy dojít“ – je obsaženo v odpovědi P. Lombardia. 

(www. medžugorje.hr / radio Vatikán)

Vzhledem k tomu co některá media píší o Medžugorji, p. Federico Lombardi, ředitel Tiskového úřadu Svaté Stolice, zveřejnil krátkou odpověď na objevující se otázky novinářů: „V posledních dnech je slyšet zprávy o možném jmenování apoštolského administrátora pro svatyni v Medžugorji, který by ji spravoval a zodpovídal se přímo Svaté Stolici.

Jedná se o jednu z možností, o kterých se uvažuje, ale ještě není vyneseno žádné rozhodnutí. Proto je předčasné hovořit o tom, jako o již rozhodnuté záležitosti nebo o rozhodnutí ke kterému má brzy dojít“ – je obsaženo v odpovědi P. Lombardia. (radio Vatikán)