21. května se bude konat Libanonský mezinárodní kongres v arabštině o plodech Medžugorje

12.05.2022 15:14

Při příležitosti 40 roků mariánských zjevení v Medžugorji a pod záštitou arcibiskupa Alde Cavallia, apoštolského vizitátora se zvláštní úlohou pro farnost Medžugorje a kardinála Bechare Boutrosa al-Rahia, patriarchy Antiochie a celého Východu organizuje Informační centrum MIR Medžugorje a Friends of Mary Queen of Peace z Libanonu Libanonský mezinárodní kongres o plodech Medžugorje v arabském jazyce.

Informační centrum Mir Medžugorje se může pochválit tím, že již zorganizoval kongresy pro německé, španělské a čínské oblasti, a o všechny byl veliký zájem medžugorských poutníků, ale i ostatních věřících.

Heslem Libanonského mezinárodního kongresu pro arabsky hovořící oblasti je ''Neboj se! Jenom důvěřuj!'' (Mk 5, 36). Kongres se bude konat v sobotu, 21. května 2022 od 10 do 20 hodin (podle středoevropského času).

Tento Kongres bude přenášen on-line na:

Tele Lumiere / Noursat satelitní síť,
Youtube kanálech: Media MIR Međugorje
Facebook: Friends of Mary Queen of Peace

Překlad zajištěn do 14 jazyků.

Na Libanonském kongresu promluví a přednesou své katecheze patriarcha Antiochie a celého Východu, kardinál Bechare Boutros al-Rahi, apoštolský vizitátor se zvláštní úlohou pro farnost Medžugorje, arcibiskup Aldo Cavalli, prezident Evropské unie provinciálů, fra Miljenko Šteko, medžugorský farář fra Marinko Šakota, fra Danko Perutina, fra Ljubo Kurtović, Marija Pavlović Lunetti, Jakov Čolo, Ivan Dragičević jako i mnozí Libanonci, kterým Medžugorje proměnilo život.

   (přeloženo z medjugorje.hr)